EVERYTHING FOR YOUR BUSINESS

TRY IT FOR FREE

EFFICIENT DOCUMENT PROCESSING

Visus dokumentus - popierinius čekius, elektronines sąskaitas ar skanuotas sutartis - pateikite Jums patogiu būdu.

Sužinok daugiau

DIRECT INTEGRATIONS WITH KEY SYSTEMS

Efficient, timely and accurate accounting is a priority.

Sužinok daugiau

FAST COLLECTION OF MONEY

Robo sistemoje esame įdiegę technologinius sprendimus, kurie padės efektyviai valdyti kapitalą ir surinkti pinigus už suteiktas paslaugas ar parduotas prekes kuo greičiau.

Sužinok daugiau

ANALYTICS TOOL

Paprasto naudoti analitikos įrankio pagalba susikursite vidines taisykles, pagal kurias pajamas ir išlaidas skirstysite konkrečiam projektui ar darbuotojui.

Sužinok daugiau

24/7 AVAILABILITY

RoboLabs robotas-buhalteris neserga, neatostogauja ir yra pasiekiamas 24/7 iš bet kurio mobiliojo įrenginio. Visą su Jūsų įmonės apskaita susijusią informaciją lengvai pasieksite prisijungę prie savo Robo paskyros.

Sužinok daugiau

DOCUMENT APPROVAL

Sąskaitų tvirtinimas, arba verslo žargonu - "vizavimas" - itin svarbus funkcionalumas didesnėms įmonėms, leidžiantis kontroliuoti išlaidas.

Sužinok daugiau

CLEAR COMMUNICATION

Mėgstate struktūrą ir organizuotumą? Mes taip pat – dėl to komunikuojame taip, kad būtų aišku, ar jūsų klausimas gautas, atsakymai nepasimestų ir, esant reikalui, nesunkiai juos rastumėte praėjus daugiau laiko.

Sužinok daugiau

REAL-TIME REPORTS

Nelaukite mėnesio uždarymo - stebėkite nuolatos atsinaujinančius savo įmonės veiklos rodiklius intuityviose ir suprantamose ataskaitose.

Sužinok daugiau

ELECTRONIC HR DOCUMENTS

Visų personalo dokumentų – atostogų prašymų, direktoriaus įsakymų ir panašiai – spausdinti nebereikės!

Sužinok daugiau

QUICK PREPARATION OF SALES DOCUMENTS

Negaiškite laiko vesdami klientų ar tiekėjų duomenis ranka išrašydami pardavimo dokumentus - ROBO šiuos duomenis ištrauks tiesiai iš rekvizitų sistemų.

Sužinok daugiau

HIGHEST LEVEL SECURITY

Į jautrių duomenų saugumą žiūrime labai atsakingai. Visa informacija, esanti RoboLabs sistemoje, yra saugoma aukščiausius standartus atitinkančiuose AWS serveriuose Vokietijoje, o kopijų nei kompiuteryje, nei fiziškai savo biuruose – neturime.

Sužinok daugiau

WORK SCHEDULES

Planuokite darbo laiką tiesiai Robo sistemoje - nepriklausomai nuo to, ar dirbate pagal suminę darbo laiko apskaitą ar ne.

Sužinok daugiau

MODERN ACCOUNTING

TRY IT FOR FREE