PASLAUGOS

RoboLabs teikia šiuolaikiškas buhalterines, dokumentų apdorojimo ir verslo analitikos paslaugas visoje Lietuvoje.

Įmonių steigimas

Įmonių steigimas

Pradedate verslą ir norite, kad RoboLabs Jus lydėtų nuo pat pradžios?


Kreipkitės į mus - mūsų profesionalūs partneriai sutvarkys įmonės steigimo klausimus, o tvarkinga ir savalaike įmonės apskaita rūpinsis mūsų patyrę buhalteriai.

Pilna buhalterinė apskaita

Pilna buhalterinė apskaita

Jūsų buhalterine apskaita pasirūpinsime nuo A iki Z, o prireikus – pakonsultuosime mokestiniais klausimais. Galite pasitikėti mūsų profesionalų žiniomis, nes apskaitą vedame daugiau negu 500 įmonių iš įvairių verslo sričių ir įvairių verslo formų.

Darbo užmokesčio apskaita

Darbo užmokesčio apskaita

Pasirinkę RoboLabs darbo užmokesčio apskaitos paslaugas, gausite ne tik intuityvų, patogų ir kiekvienam darbuotojui prieinamą darbo grafikų planavimo platformą, bet ir elektroninių personalo dokumentų, tokių kaip darbo sutartys ar atostogų prašymai, valdymo įrankį.


Šią paslaugą įprastai renkasi vidutinio ir didesnio dydžio įmonės, turinčios 100 ir daugiau darbuotojų. Pilną buhalterinę apskaitą dėl kompleksiško veiklos modelio nusprendusios vesti pačios, tokios įmonės dažnai itin daug atidumo reikalaujančią darbo užmokesčio apskaitą patiki šios srities profesionalams.

Pirminių dokumentų apdorojimas

Pirminių dokumentų apdorojimas

RoboLabs teikia ir visų pirminių dokumentų - sąskaitų faktūrų, čekių ar sutarčių - apdorojimą ir eksportą į Robo ar kitas mūsų klientų naudojamas platformas.


Pateikite šiuos dokumentus bet kuriuo formatu (fotografuokite, skenuokite, persiųskite elektroninius), bet kuriuo kanalu (įkeldami į sistemą, naudodamiesi mobiliąją programėle, siųsdami el. paštu), o mūsų besimokantis dirbtinio intelekto robotas pasirūpins teisingu duomenų išskaitymu.

Verslo procesų konsultacijos

Verslo procesų konsultacijos

Reikia konsultacijos renkantis e-prekybos platformą ar POS sistemą? Pakonsultuosime, kuris variantas Jūsų verslui bus optimaliausias, o jo apskaitai – efektyviausias ir tiksliausias.

Finansų ir teisinės paslaugos

Finansų ir teisinės paslaugos

Bendradarbiaujame su finansų ir teisės srities ekspertais, tad prireikus, galime pasiūlyti ir detalesnes finansines ir teisines konsultacijas bei kitas paslaugas, susijusias su Jūsų verslu ir apskaita.

Buhalterija šiuolaikiškai

Išbandyk nemokamai