EFEKTYVUS DOKUMENTŲ APDOROJIMAS

Efektyvus dokumentų apdorojimas

Visus dokumentus - popierinius čekius, elektronines sąskaitas ar skanuotas sutartis - pateikite Jums patogiu būdu:

  • Įkelkite į RoboLabs mobiliąją programėlę;
  • Fotografuokite ir siųskite dedikuotu elektroniniu paštu;
  • Įkelkite į RoboLabs platformą interneto naršyklėje naudojantis bet kuriuo išmaniuoju įrenginiu.

RoboLabs dirbtinio intelekto programa dokumentus apdoroja itin tiksliai, o pažangus analitikos įrankis juos suskirsto atitinkamoms išlaidų kategorijoms ir kaštų centrams.

Ar žinojote, kad per mėnesį apdorojame virš 25.000 dokumentų, t.y. virš 150 dokumentų per buhalterio darbo dienos valandą. Ar Jūsų buhalteris gali greičiau? Negana to - tai ne riba, nes RoboLabs robotas yra pasiruošęs apdoroti dar didesnius kiekius dokumentų ne tik super greitai, bet ir super tiksliai.

Be viso to, dar vienas privalumas - daugiau jokių pamestų dokumentų! Pateikę dokumentus matysite juos dokumentų sąraše kartu su jų apdorojimo statusu, tad niekada nekils klausimų:

  • ar pateikiau?
  • ar buhalteris gavo?
  • ar įtraukė į apskaitą?
  • ar grąžinti pinigai už apmokėjimą asmeninėmis lėšomis?

Prie kiekvieno įrašo sistemoje rasite ir originalaus dokumento kopiją, jei kiltų klausimų ar norėtumėte pasitikrinti informaciją. O prireikus - visą dokumentų archyvą gausite elektroniniu formatu! Daugiau jokių segtuvų, dulkančių lentynose - po įstatymo pataisų, popierinių čekių ir sąskaitų faktūrų nebereikia saugoti. Mažinam archyvavimo sąnaudas ir prisidedam prie gamtos saugojimo.

Didesnės įmonės, efektyviai valdančios laiką ir kaštus, itin džiaugiasi dokumentų tvirtinimo ("vizavimo") įrankiu, leidžiančiu lanksčiai nustatyti laukiančių dokumentų tvirtinimo taisykles.